Agjencia Zhurnal.mk.

Publikohet data e koncertit të Unikkatil në Prishtinë

“Kosova Fighting Series” këtë vit po rikthehet me një edicion të ri.

E ky organizim po rikthen edhe performancën e reperit Unikkatil në Prishtinë.

Artisti do performojë në KlanArena me datë 1 gusht të këtij viti.

Këtë e kanë bërë të ditur organizator të këtij evenimenti me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ndryshe, ky do të jetë sezoni i dytë i kësaj ngjarjeje që u mbajt edhe në të kaluarën në Kosovë.

Kosova Fighting Series sjell 8 MMA Fights dhe dhe Unikkatilin më 1 Gusht në KlanArena. Biletat online: https://klanarena.com/koncerti/index.phpSi dhe në pikat e Artmotion

Posted by Emanuell Syla on Monday, July 18, 2022

Related posts

Ja se në cilin vend po e shijon Xhensila pranverën

Lea Muslija

Frontmeni i “Asgjë Sikur Dielli” reagon për yllin në flamurin kombëtar: S’ka të bëjë me komunizmin

Lea Muslija

Thuhet se ia ka ‘marrë mendjen’ Kylian Mbappe, rrëfehet modelja italiane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More