Agjencia Zhurnal.mk.

Publikohen kompanitë që fituan grante për zhvillim teknologjik

Shkup, 9 korrik – Sot, në Qeverinë e Maqedonisë së veriut do të publikohen kompanitë që kanë fituar grante të bashkëfinancuara për zhvillim teknologjik, për rritje të përshpejtuar ekonomike.

 

Të dhënat nga selektimi final do t’i prezantojë zëvendëskryeministri për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi dhe drejtori i Fondit për inovacion dhe zhvillim teknologjik, Kosta Petrov.

Related posts

Talat Xhaferi u takua me delegacionin e Parlamentit të Lituanisë

N E

Komuniteti i biznesit kërkon mos të ketë pritje në kufi dhe vetëm një leje pune

Z H

Deklaratë për media e shefes së ODIHR-it për monitorimin e zgjedhjeve lokale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More