Agjencia Zhurnal.mk.

PSG synon të nënshkruajë Kante si agjent i lirë sezonin e ardhshëm

Paris Saint Germain ka shfaqur interesim për N’Golo Kante.
Kante ka kontratë me Chelsea deri në vitin 2023, dhe ende nuk ka rinovuar.

 

Kjo ka bërë që shumë ekipe të mëdha evropiane të shkojnë pas tij.

Së fundmi sipas ekspertit të transferimeve, Christian Falk, PSG synon të nënshkruaj me francezin si agjent të lirë sezonin e ardhshëm.

Përveç kampionit francez, interesim për mesfushorin kanë shfaqur edhe Chelsea, Tottenham, Barcelona dhe Juventus.

Mbetet të shihet në mesin e këtyre ofertave nëse francezi do ndryshojë ambient.

Related posts

‘Dridhet’ Liga Premier nga ideja e pronarëve të rinj të Chelseat: Po dëgjoj se Blutë do ta ndërtojnë një “ekip anglez”

D V

Neves nuk do të transferohet në Barcelonë

Lea Muslija

Lopetegui shumë afër që të bëhet menaxher i Wolves

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More