Agjencia Zhurnal.mk.

“Pse nuk u fejuam ne?”, Fifi pyet troç Granitin

Gjatë një bisede këtë mbrëmje Fifi e ka pyetur troç Granitin: Pse nuk u fejuam ne?

 

Graniti e ka marrë me të qeshura, ndërkohë që ajo e ka pyetur sërish.
“Jemi shokë zemër”, i ka thënë ai.

Më pas këngëtarja ka shtuar se pyetja e saj ishte në formë shakaje.

Related posts

Kida ndan foto atraktive nga prapaskenat e “Dale”

D V

Çfarë i ndodhi kur ishte vetëm në shtëpi? Beatrix Ramosaj e tregon eksperiencën e frikshme

D V

Geti dhe Marina konfirmojnë se do të bëhen prindër

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More