Agjencia Zhurnal.mk.

“Pse më ngacmon motrën”/ Dy shqiptarët degradojnë në përdorimin e thikave

Një sherr banal ka ndodhur mes dy shqiptarëve në Korinth të Greqisë dy ditë më parë. Si pasojë e sherrit ka mbetur i plagosur me thikë njëri prej tyre.Ngjarja ka ndodhur në një lokal, kur i plagosuri ka komentuar negativisht motrën e autorit e cila punonte në lokal. Pas kësaj dy shqiptarët janë përplasur ashpër dhe njëri ka nxjerrë një thikë, me të cilën ka plagosur tjetrin në shpinë. Më pas autori është larguar me vrap dhe nuk është gjetur, pavarësisht kërkimeve që kanë nisur menjëherë. Policia po punon për kapjen e tij.

Related posts

Sot mbush 81 vjeç, Veliaj nderon me “Medaljen e Mirënjohjes” aktorin e madh, Viktor Zhusti

Xh M

Kongresi i PS- Veliaj: Tirana, model i suksesshëm i qytetit agjent të zhvillimit ekonomik

Xh M

Koçiu: Do transformojmë qendrat shëndetësore. 17 struktura spitalore autonome deri në 2027

Xh M