Agjencia Zhurnal.mk.

PSD hedh gaz lotsjellës para objektit ku po qëndron Trendafilova

Partia Socialdemokrate po mban protestë para objektit ku po qëndron kryetarja e Gjykatës Speciale, Ekaterina Trendafilova, ndërsa kanë hedhur edhe gaz lotsjellës.

Numër i madh i forcave policore ndodhet para hotel Siriusit, ku edhe po qëndron Trendafilova.

Policia e Kosovës ka arrestuar disa aktivistë të PSD-së, në mesin e të cilëve edhe Dardan Molliqaj dhe Nol Nushi, raporton Telegrafi.

Related posts

Fillon takimi trepalësh në Bruksel për dinarin

D V

Kurti në Berlin: Me deputetin gjerman diskutuam hapat drejt anëtarësimit në KiE

D V

Gërvalla për KiE: Mbetet ende punë për tu bërë, lot krokodili shqetësimet e opozitës për raportin e DASH-it

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky