Agjencia Zhurnal.mk.

PSD do të mbajë sot konferencë lidhur me arrestimet

Partia Socialdemokrate sot do të mbajë konferencë për media.

Në njoftimin e lëshuar thuhet se konferenca do të fillojë nga ora 13:00, dhe është në lidhje me arrestimin e aktivistëve të PSD-së, si dhe dyshimin për manipulimin e dëshmive.

Konferenca mbahet në zyret qendrore të PSD-së.

Gjatë protestës se djeshme të aktivistëve të PSD-së kundër vizitës së Kryetares së Dhomave të Specializuara të Kosovës, Ekaterina Trendafilova, u arrestuan katër pjesëtarë të PSD-së, Dardan Molliqaj, Nol Nushi, Korab Korça e Gent Brahimi.

Related posts

Një 52-vjeçar gjendet pa shenja jete në garazhat e një ndërtese

Xh M

​1 vjet nga marrëveshja e Brukselit dhe Ohrit, sfidë zbatimi i saj

Xh M

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy