Agjencia Zhurnal.mk.

Pro Band lanson duetin me Ganën, quhet ‘Goce Goce’

Pro Band ka ardhur me këngën e tyre të re.

Ata në kanalin Youtube kanë hedhur këngën e titulluar ‘Goce Goce’, e cila është në duet me Ganimete Abazi-Ganja.

Kënga u shkrua nga Besim Bunjaku i cili ka bërë edhe muzikën, kurse, aranzhmani i këngës u bë nga Ardian Kastrati.

‘Goce Goce’ përmban edhe video të publikuar te Baresha.

Related posts

Zuna së shpejti vjen me një mega bashkëpunim me Majk

Xh M

Stresi me akuza të rënda për Xhulin: U viktimizove me një video që ia ke dërguar vet personit dhe je dënuar nga Gjykata Finlandeze

D V

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova 1: Gani Gërmia më kërkoi para për intervistë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky