Agjencia Zhurnal.mk.

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor

Strugë, 3 mars – Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe kandidati për president i koalicionit VLEN, Arben Taravari sot ishte i pranishëm në hapjen e shtabit zgjedhor në Strugë.

Një ditë pas konventës madhështore në Gostivar, sot kandidati për president, Arben Taravari u prit në Strugë nga qytetarë struganë.

Sipas VLEN hapja e shtabeve zgjedhore pritet të bëhet në çdo komunë dhe vendbanime shqiptare.

Related posts

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

Redaksia

Kovaçevski: Gabuam me disa parti shqiptare

Redaksia

Toshkovski garanton proces të rregullt zgjedhor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky