Agjencia Zhurnal.mk.

Prishtina – Trepça ’89, publikohen formacionet zyrtare

Prishtina dhe Trepça ’89 do të përballen në kuadër të ndeshjes së mbetur nga xhiro e nëntë.

Ky duel ishte shtyrë për shkakun që nuk u lejua të luaj Prishtina në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ dhe kryeqytetasit nuk pranuan të zhvillojnë ndeshjen në një tjetër stadium, shkruan Gazeta Olle.

Kryeqytetasit synojnë tre pikët e radhës nga kjo sfidë, ndërkohë 89-shi ka për qëllim të shkaktojë befasi në ‘Fadil Vokrri’.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes.

Prishtina: Nika, Belica, Mici, Pllana, Bytyqi, Hamiti, Useini, Kryeziu, Krasniqi, Uka, Shefiti.

Trepça ’89: Kaçiu, Muja, Pllana, Dushi, Hana, Gashi, Sahiti, Rrahmani, Ameworlorna, Oyakanmi, Mba.

Dueli mes Prishtinës dhe Trepçës ’89 fillon nga ora 18:00. /Gazeta Olle/

Related posts

Tre avion për shuarjen e zjarreve por vetëm një pilot, ja me çka disponon gjithë vendi

Xh M

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

Xh M

Musa Xhaferi: Zona 5, do të jetë lokomotiva e fitores së Frontit Europian

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy