Agjencia Zhurnal.mk.

Prishtina sot mision të vështirë, pret Ferencvarosin në “Fadil Vokrri”

Ndeshja e parë e zhvilluar para një jave, u mbyll me rezultat 3-0, edhe pse skuadra e Zekerija Ramadanit  rezistoi mjaftë mirë deri në minutën e 70-të, kur ishin baras 0-0.

Te Prishtina ekziston një entuziazëm i mirë që të paraqiten sa më mirë në këtë takim edhe pse para vetës kanë një kundërshtarë shumë të fortë.

Trajneri Ramadani dhe kapiteni Lorik Boshnjaku në konferencën e djeshme për shtyp, ishin mjaft optimist.

Prishtina në rast eliminimi do të luajë në Conference League. /Gazeta Olle/

Related posts

Ziadin Sela nga Dibra porosi Ahmetit dhe jep garanca për dibranët (VIDEO)

D V

ASH: Katër muaj pas tragjedisë në Tetovë ende askush nuk mban përgjegjësi

Redaksia

Çelja e negociatave, Bilalli: Besoj në ambient të favorshëm politik

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More