Agjencia Zhurnal.mk.

Prishtina merr rrugë për në Turqi

Prishtina me në krye trajnerin Abdulah Ibrakovic, ka marr rrugë për Turqi.

Kampioni aktual do të qëndrojë për disa ditë në bregedetin turk për të mbushur bateritë, shkruan GazetaOlle.

Kryeqytetasit kanë bërë shumë ndryshime në këtë afat kalimtar, duke liruar disa futbollistë dhe duke afruar kryesisht lojtarë të rinj.

Prishtina në Turqi do t’i zhvillojë disa ndeshje miqësore.

Kampioni aktual është në pozitën e 5-të me 24 pikë. /Gazeta Olle/

Related posts

Deputetët e opozitës e lëshojnë sallën, Xhaferi e ndërpreu seancën

D V

Angell Dimitrov: Gjithnjë e më vështirë e kam të informoj për punën e komisionit të përbashkët historik

D V

“Ekipi Amerikan në Maqedoni” – Sejdiu: “BESA gjithmonë përkrahë reformat në drejtësi”

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More