Agjencia Zhurnal.mk.

Prishtina do të luaj me tifozë ndaj Connahs, publikohen çmimet e biletave

Kampioni në fuqi i Kosovës do të përballet me kampionët e Uellsit, Connahs Q, që edhe ata u eliminuan nga rrethi i parë i ‘Championsit’.

Ndeshja e parë do të zhvillohet ditën e martë, ku Prishtina do të jetë nikoqire e skuadrës uellsiane në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Kryeqytetasit këtë takim do ta zhvillojnë me praninë e tifozëve, ku lejohet 30 për qind e kapacitetit të stadiumit të mbushet.

Tanimë janë publikuar edhe çmimet e biletave të cilat do të dalin në shitje ditën e hënë.

Të gjithë të interesuarit për të blerë një biletë atë duhet ta bëjnë me një ID (letërnjoftim).

Biletat fillojnë nga 3 euro për tribunat prapa golave në Jug dhe Veri, derisa në Lindje kushtojnë 5 euro.

Çmimi më i lartë i biletave ndodhet për në perëndim, ku kushdo që dëshiron një biletë në atë pjesë të tribunës duhet të paguajë 10 euro.

/Gazeta Olle/

Related posts

Dimitrov: Politika e vetos krijon ambient negativ dhe është investim në bërjen e armiqësisë

D V

Ballkani ndalet nga Trepça ’89, merr një barazim në minutat shtesë në “Riza Lushta”

Redaksia

Për shkak të krizës ekonomike, qytarët festat do t’i kalojnë pranë familjeve të tyre

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More