Agjencia Zhurnal.mk.

Prishtina aranzhon miqësore me skuadrën e Superiores shqiptare

Prishtina në janar do të zhvillojë ndeshje miqësore me skuadrën nga Superiorja e Shqipërisë, Vllaznia.

Ky takim do të zhvillohet në stadiumin “Loro Boriçi”, por me datën dhe orarin që mbeten për t’u përcaktuar përfundimisht në fillimin e vitit 2022.

Burime në klub i treguan dje gazetës ‘Panoramasport’ se më 4 janar skuadra e Vllaznisë do të udhëtojë drejt Ulqinit në Malin e Zi, aty ku do të zhvillojë për rreth një javë nga dy seanca në ditë.

Pas ditëve në Ulqin, me t’u kthyer ekipi në Shkodër, është programuar një ndeshje miqësore me kampionët e Kosovës, Prishtinën.

Related posts

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor

D V

40 fëmijë të shtruar në spitalin e fëmijëve në Kozle

Z.H

Mbi 20 zjarrfikës shuan zjarr në një objekt në Pallçishtë të poshtme të Tetovës

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More