Agjencia Zhurnal.mk.

Princi Harry thuhet se u kërkoi miqve dhe ish-partnerëve të tij të kontribuonin në kujtimet e tij të reja, ‘Spare’.

Duka i Sussex-it u kërkoi miqve të tij dhe disa ish-të dashurave të flisnin me shkrimtarin e tij fantazmë, JR Moehringer, për edukimin, jetën dhe marrëdhëniet e tij, për librin e ri ‘Spare’, por besohet se shumë prej tyre e refuzuan kërkesën, pasi kishin kaluar vite të tëra. duke u paralajmëruar të mos flasin për lidhjen e tyre me princin.

 

Është pohuar se Harry – i cili ka fëmijë Archie, tre dhe Lili, 16 muajsh, me gruan Meghan, Dukeshën e Sussex – ra në kontakt me disa nga flakët e tij të vjetra gjatë verës, megjithëse nuk dihet se cili nga ish-partnerët e tij u pyetën.

“Harry u afrua. Miqtë dhe të dashurat ishin të sjellshme dhe thanë se do të mendonin për këtë, por në fund shumica thanë jo. Më dukej si ironike që Harry do të godiste çatinë nëse do të kishte ndonjë ide që ata flisnin me mediat, por tani ai dëshiron që ata ta bëjnë kur ka nevojë për ndihmën e tyre,” tha një burim për Sun.

“Spare” fillimisht ishte menduar të dilte këtë vit, por u njoftua disa ditë më parë se do të dalë në raftet më 10 janar, me botuesit që thuhet se i kanë kërkuar 38-vjeçarit mbretëror të ofronte “më shumë detaje” në disa fusha, ndërsa Harry donte të reflektonte edhe mbi ndarjen nga jeta të gjyshes së tij, Mbretëreshës Elizabeth, në libër.

“Libri ka qenë disa herë në mes të Harry dhe JR Moehringer dhe botuesve. Ata donin më shumë sesa ishte në draftin e parë, dhe më pas Harry donte t’i përmirësonte gjërat pasi mbretëresha ndërroi jetë. Por, ka pasur rrahje dhe lëvizje shtesë për të cilat njerëzit nuk dinë. Kjo sepse botuesit donin më shumë fusha të mbuluara dhe më shumë detaje për disa gjëra që ishin përfshirë tashmë”.

“Ekziston një shqetësim i vërtetë që kjo do të thotë që Harry-t i është dashur të bëjë seks me librin dhe të përfshijë zbulime me të cilat edhe ai mund të mos jetë aq i kënaqur,” tha një burim.

Related posts

Me veshje sportive duke treguar format trupore, Fjolla Morina: Një grua e bukur dhe e pavarur është rrezik i përjetshëm

D V

“Kur të vdes fëmija, të vdes edhe shpirti”, fjalët prekëse të nënës së Hueyda El Saied

Xh M

Rita Ora shijon drekën me kërmij në Paris, teksa duket atraktive në pozat nga kryeqyteti francez

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More