Agjencia Zhurnal.mk.

Prezantim i gjetjeve nga projekti “Barriera të zhvillimit shoqëror”

Shkup, 22 shtator – Instituti për Hulumtime Sociologjike dhe Politiko-Juridike pranë Universitetit “Shën Cirili dhe Metodi” sot do t’i prezantojë gjetjet nga projekti “Barriera të zhvillimit shoqëror”.

 

Pas prezantimit do të vijojë diskutim për situatat në sferat e ndryshme shoqërore të cilat kanë ndikim negativ ndaj zhvillimit të shtetit.

Është paralajmëruar fjalim i drejtoreshës së Institutit për Hulumtime Sociologjike dhe Politiko-Juridike, Bojana Naumovska dhe udhëheqësit të projektit, Ivan Bllazhevski. 

Related posts

Mot me diell me vranësira të vogla

Z H

Një i vdekur në aksidentin në autostradën Tetovë – Shkup

Redaksia

Donacion nga Malta – aparat për pastrimin e ajrit në Klinikën për stomatologji të fëmijëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More