Agjencia Zhurnal.mk.

Preu shiritin e përurimit para Presidentit, momenti kur Erdogan “qorton dhe godet në kokë” djaloshin (Video)

Një moment jo i zakonshëm ka ndodhur gjatë një ceremonie në Turqi, ku protagonistë, përveç presidentit Recep Tayyip Erdogan, është edhe një fëmijë.

 

Siç edhe mund të shihet në pamje, presidenti Erdogan është parë duke “goditur” një djalë të vogël në kokë.

Dhe arsyeja, është sepse vogëlushi ka prerë “pa dashur” shiritin, para kohe.

Vogëlushi megjithatë ka tentuar të “fsheh gabimin”, por kjo nuk i ka shpëtuar presidentit.

Kështu, ai ka nisur ta “qortojë e më pas e ka goditur në kokë”.

Related posts

Turisti gjerman ulet të pi kafe në Hungari, i vjen fatura 580 euro

D V

Të flini më shumë, ju ndihmon të humbisni peshë

Xh M

Vëllezërit që nuk flasin me njëri-tjetrin gati 30 vjet, përballen në garën për kryetar të një qyteti në Kanada

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More