Agjencia Zhurnal.mk.

Presidenti Ilir Meta vizitë zyrtare në RMV

Shkup, 9 janar – Ministria e Punëve të Brendshme i informon qytetarët e Shkupit se më datën 10, 11 dhe 12 janar (e hënë, e martë dhe e mërkurë) në vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të qëndrojë Kryetari i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.

 

MPB-ja në ditët e lartëpërmendura do të ndërmerr masa për regjim të posaçëm të trafikut nëpër rrugët në pjesën më të gjerë të qendrës të qytetit të Shkupit.

SPB Shkup apelon deri te të gjithë qytetarët pjesëmarrës në trafik ti respektojnë urdhërat nga ana e nëpunësve të uniformuar policorë.

Related posts

Ruskoska: Edhe Kamçev edhe Janakieski mund të ikin

Z H

“NIELSEN-PIKASA” tregon çelësin e suksesit të PDK-së në zgjedhjet lokale në Kosovë

Redaksia

VMRO-DPMNE: Anëtarë të LSDM-së, BDI-së dhe LD-së nuk paguajnë parking në Shkup (VIDEO)

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More