Agjencia Zhurnal.mk.

Presidenti i Llapit vjen me një reagim pas formës së dobët të skuadrës së tij: Rrini të qetë, edhe vitin e kaluar na kritikuan, por i fituam dy trofe

Presidenti iLlapit, Beqir Batatina ka reaguar pas zhvillimeve të fundit, ku skuadra e tij ishte e atakuar nga tifozët e Ballkanit.

I par i klubit llapjan me anë të një njoftimi në profilin e tij zyrtar tha se ka njerëz që nuk ia dëshirojnë të mirën skuadrës llapjane, derisa shtoi se duhet të jenë të bashkuar për ta bërë skuadrën sa me të fortë

Ai nder tjera përmendi dy trofetë e fituar nga skuadra e tij dhe se skuadra nuk është vetëm e tij dhe e familjes Batatina.

Related posts

Lëvizja antibixhoz paralajmëron protesta para Qeverisë dhe Kuvendit

Xh M

“Tigrat e Zi” të pakënaqur, kërkojnë largimin e zëvendës presidentit të klubit

Redaksia

Presim që ditëve në vijim të ketë hapa konkret në shkëmbimin e propozimeve me Sofjen, thotë Osmani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More