Agjencia Zhurnal.mk.

Presidenti i FIFA, Gianni Infantion, nesër viziton Kosovën

Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, nesër do të bëj një vizitë në Kosovë, ku do të takohet me krerët e institucioneve shtetërore dhe me ata të FFK-së.

 

“Pas takimeve me drejtuesit e FFK-së, me komunitetin e futbollit dhe me krerët e institucioneve shtetërore, presidenti Agim Ademi dhe presidenti Gianni Infantino, do t’u drejtohen mediave”, thuhet në njoftimin e FFK-së.

Related posts

Mourinho: Raporti me Interin është i përjetshëm

D V

Griezmann ‘sulmon’ gjyqtarin kryesor pas humbjes së Atletico Madrid ndaj Liverpoolit

D V

Kosova e 12-ta në FIBA Kampionatin Evropian

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More