Agjencia Zhurnal.mk.

Presidenti i Atleticos, Cerezo ia mbyll derën Griezmannit: Nuk besoj që tifozët do ta falin

Marrëveshja e shkëmbimit mes Atletico Madridit dhe Barcelonës, ku përfshiheshin emra si Antoine Griezmann dhe Saulin Niguez, mbetet temë e nxehtë në Spanjë.

 

Presidenti i Atleticos, Enrique Cerezo, është pyetur për transferimet e mundshme të klubit fillimisht.

“Nuk jeni duke biseduar me personin e duhur”, ka thënë Cerezo me ironi.

Më vonë ai u pyet nëse tifozët e Atleticos do ta falnin Griezmann nëse ai do të ribashkohej me klubin, dhe ai u përgjigj ndërsa u largua nga intervista.

“Unë nuk besoj “, deklaroi ai.

Atletico Madridi është shpallur kampion në Spanjë në edicionin e kaluar, duke lënë pas klube si Barcelona dhe Real Madridi.

Related posts

Bartomeu: Messi dhe Suarez më thanë ta bleja Coutinhon, kemi refuzuar 150 milionë euro për Ansu Fatin

D V

Arteta do të mirëpriste rikthimin e Wengerit në ndonjë rol te Arsenali

D V

Riquelme: Nëse PSG nuk e fiton Ligën e Kampionëve me Messin në skuadër, nuk do ta fitojnë kurrë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More