Agjencia Zhurnal.mk.

Pozuan nudo në mes të rrugës/ Modelet ukrainase “nuk zënë” mend, pas Dubait arrestohen jo larg Shqipërisë

Modelet ukrainase sërish janë në telashe. Pasi u arrestuan në Dubai, pasi pozuan nudo në hotelin luksoz, ata janë vendosur sërish në pranga, këtë herë, jo shumë larg Shqipërisë, në Mal të Zi. “The Sun”, ka publikuar fotot, ku modelet shfaqen nudo në një autostradë të Malit të Zi.

 

Nga temperaturat e larta, ata shihen teksa spërkasin njëra-tjetrën me ujë të rrjedhshëm. Fotot në fjalë kanë marrë reagime të shumta në rrjete sociale, por ky veprim ka rënë ndesh me rregullat e autoriteteve malazeze, të cilët i kanë arrestuar menjëherë vajzat.

Modelet, pas një periudhe heshtjeje, u rishfaqën sërish disa ditë më parë. Ato vizatuan në të pasmet e tyre flamurin e Anglisë dhe shfaqën hapur mbështetjen për djemtë e Gareth Southgate.

Related posts

Britney Spears rikthehet në Instagram pas një pauze të shkurtër

D V

Deri kur do të vazhdojë loja mes Monikës dhe Fifit? Dyshja merr një vendim

D V

Të premten publikohet bashkëpunimi i David Guettas me Bebe Rexhën, Ty Dolla dhe Sign dhe A Boogie Wit Da Hoodie

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More