Agjencia Zhurnal.mk.

Pozon me shumë stil në një nga paraqitjet e radhës, Fifi: Më gjyko kur je perfekt

Këngëtarja nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi, gjatë këtyre ditëve ka qenë në fokus të medieve e shtypit rozë.

 

Ajo fillimisht bëri bujë të madhe me hyrjen në spektaklin Big Brother VIP, ndërsa më shumë për largimin nga gara.

Kjo pasi disa ditë më parë kërkoi të tërhiqej nga loja meqë nuk po ndihej mirë dhe se i duhej të shikonte më shumë veten.

Sidoqoftë, artistja duket se ka reflektuar pas daljes dhe se po shijon kohë të mirë me familjarët e miqtë.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një fotografi ku shfaqet me plot stil e veshur tërësisht në të zeza.

“Më gjyko mua kur je perfekt”, kanë qenë fjalët e 27-vjeçares.

Fifi tani po korrë suksese të mëdha me këngën e re “Diell”, të cilën e kompozoi brenda shtëpisë më të famshme.

Për pak ditë ka kaluar shifrën e dy milionë klikimeve në platformën YouTube.

Related posts

Dua Lipa shijion jetën si beqare e re, ndërsa merr poza atraktive në ishujt St. Barts pas ndarjes nga Anwar Hadid

D V

‘Le ta bëjmë këtë’, martohet çifti i njohur i showbizit

D V

Sylvester Stallone zbulon se gati vdiq gjatë xhirimeve të filmit “Rocky IV”: Më dërguan me urgjencë në spital, murgeshat luteshin për mua

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More