Agjencia Zhurnal.mk.

Potter i lumtur me paraqitjen e Chelsea ndaj Salzburg

Skuadra e Chelsea vazhdon të jetë në krizë të rezultateve.

 

Chelsea nuk arriti të merrte fitore as mbrëmë në Champions League.

Trajneri i ri i ‘Bluve’, Graham Potter megjithatë është shprehur i lumtur me paraqitjen e lojtarëve të tij.

“Lojtarët dhanë gjithçka”, ka thënë Potter.

“Isha krenar me mënyrën se si reaguan ata, nuk është e lehtë të ndryshosh trajnerin dhe gjithçka që po vjen, por reagimi i tyre ishte brilant. Sa i përket efortit, ishte aty”, shtoi tutje anglezi.

Chelsea vazhdon të jetë pa fitore këtë edicion në Champions League, ku është përballur me Dinamo Zagreb dhe Salzburg. Ndeshja e ardhshme në këtë kompeticion për ‘Blutë’ do të jetë ndaj Milan.

Related posts

Xavi dëshiron transferimin e dyshes Ziyech dhe Coman

D V

Edon Ibrahimi emërohet trajner i klubit hungarez në volejboll

Lea Muslija

Punë e kryer: Torreira, shumë shpejt lojtar i Galatasaray

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More