Agjencia Zhurnal.mk.

Portieri Mikel Kaloshi largohet nga Drenica, pezantohet në klubin e ri

Lushnja bën goditjen e dytë në afatin e janarit, pasi rikthimit të trajnerit Agim Canaj dhe sulmuesit Mikel Canka.

Pas Cankës, Lushnja ka bërë edhe afrimin e dytë në këtë merkato.

Portieri Mikel Kaloshi ka mbyllur aventurën e tij te Drenica dhe është rikthyer në shtëpi.

ZYRTARE/ Afrimi i dytë në merkato, te Lushnja rikthehet portieri i njohur

28-vjeçari lushnjar e ka nisur karrierën e tij te Lushnja, ndërsa ka luajtur me ekipe të njohura si Bylis, Shkumbini, Tomori, Drenica apo edhe Albpetroli, ndërsa do tani do të japë kontributin e tij për qytetin e lindjes.

Në ditët në vijim pritet të ketë të tjera afrime te Lushnja në mënyrë që të arrihet objektivi për të mbijetuar në Kategorinë e Parë.

Mund të jetë një imazh i në këmbë

Kaloshi ka ruajtur portën e Drenicës në disa ndeshjes.

Related posts

Dokumenti sekret i CIA-s paralajmëroi kontestin Shkup-Sofje

Xh M

Ankohen qytetarët për rritjen e çmimeve tek produktet e qumështit, çmimin nuk e arsyetojnë as blegtorët

Xh M

Nga nesër nis vaksinimi falas kundër gripit sezonal

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More