Agjencia Zhurnal.mk.

Porti i tregtisë së lirë- Kapitulli i ri i turizmit në provincën Hainan

Vitet e fundit, me hapjen e mëtejshme dhe thellimin e pjesëmarrjes në tregtinë globale, Kina ka ndërtuar zona dhe porte të tregtisë së lirë. Provinca Hainan është një prej tyre.

 

Related posts

Kremlini: Separatistët kanë kërkuar ndihmë nga Rusia

D V

Bankierët tregojnë sesa para kanë rusët në llogaritë offshore në Zvicër

D V

A po shkon Europa drejt vaksinimit të detyrueshëm?

adijanzh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More