Agjencia Zhurnal.mk.

Pornostarja ruse hidhet nga kati i 22-të pasi ndjehej e vetmuar

Një aktore ruse e filmave për të rritur dhe modele e OnlyFans humbi jetën pasi u hodh nga kati i 22-të i apartamentit ku jetonte.

 

29-vjeçarja Kristina Lisina, e njohur me emrin e artit “Kristina the Fox” e ndërmori aktin e rëndë në një zonë rezidenciale në Shën Peterburg.

Image

Lajmi u dha nga i dashuri i saj Rustam M. i cili gjithashtu iu kërkoi fansave të saj të mbledhin fonde për ta ndihmuar me kostot e funeralit.

Megjithatë, policia është ende duke hetuar për vdekjen e pornostares, e cila u gjet e pajetë me një monedhë në dorë ku shkruhej “Ti je gjithmonë në zemrën e time”.

Miq të aktores tregojnë se kohët e fundit ajo ndihej e vetmuar dhe kishte treguar se donte të krijonte një familje. /a2cnn

Related posts

Enca e bën sërish, ‘ngacmon’ me pozën ku vë gjoksin në plan të parë

D V

Rihanna ‘mbretëreshë’ e stilit të veshjes, shëtitë rrugëve të Los Angeles me pallto nga Bottega Veneta që ka një vlerë afro 10 mijë dollarë

D V

Rihanna kishte talent për dizajnë që në moshën 14-vjeçare, publikohen fotot e saj para famës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More