Agjencia Zhurnal.mk.

Policia shqipton 2641 gjoba për shkelje të masave antiCOVID-19

Policia e Kosovës ka vazhduar me inspektimin për respektim të masave antiCOVID-19 nga qytetarët dhe bizneset.

 

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar 2641 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

Ndryshe dje në vendin tonë janë shënuar 920 raste të reja me coronavirus dhe 28 raste të vdekjes. 

Related posts

“Policia bashkëfajtore në vrasjen e grave”, vendosen grafite në Skenderaj pas vrasjes së Lirije Qerimit nga bashkëshorti

D V

Kurti publikon Deklaratën e Paqes dhe jep detaje tjera nga takimi: Vuçiqi nuk mi pranoi tri librat që ia dhashë

D V

Finalizohet projekti i pistës së ANP ‘Adem Jashari’, zgjatet për 540 metra

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More