Agjencia Zhurnal.mk.

Policia në Tearcë arreston një person për kokainë

Mbrëmë (23-shtator), gjysmë ore pas mesnate, në Tearcë të Tetovës, pjestarët e policisë e SPB Tetovë kanë privuar nga liria 28-vjeçarin A.N. nga Odri i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer është gjetur kokainë.

 

I njëjti është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet parashtresë përkatës.

Related posts

E mitura nga Tetova sulmon nënën e saj me mjet të mprehtë, arrestohet nga policia

Z.H

Babë e djalë rrahën mes vete në Prizren

D V

40 vjeçari sulmon të miturin

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More