Agjencia Zhurnal.mk.

Policia ndalon një person në Suharekë, i dyshuar për fajde

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka ndaluar një person në Suharekë, i dyshuar për fajde.

 

Policia njofton se personi i dyshuar mashkull i kishte dhënë 500 euro borxh një personi,e më pas i kishte kërkuar t’ia kthejë 900 euro.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga i dyshuari mashkull kosovar i ka marr për kthim një shumë parash prej 500€, por pasi për një kohë nuk i ka kthyer borxhin, i dyshuari i ka kërkuar që t’i kthejë 900€. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Related posts

Janë shqiptuar 401 sanksione për vozitje të shpejtë

Z H

Arrestohet një person në Istog, rrahu gruan e tij

D V

Vdes punëtori i KEDS-it pas kontaktit me rrymën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More