Agjencia Zhurnal.mk.

Policia ndalon 70 shoferë të dehur

Ministria për Punë të Brendshme (MPB) ka vazhduar kontrollet e shtuara në trafik, me çrrastë në periudhën prej ora 23;00 deri në ora 04 të mëngjesit të sotëm ka sanksionuar 70 vozitës të cilët kanë vozitur në gjendje të dehur.

 

Prej tyre 12 janë gjobitur në territorin e Shkupit, nga 11 në Tetovë, Ohër dhe Shtip dhe 9 në rajonin e Velesit.

Related posts

Arrestohet në Gostivar 50 vjeçari nga Shkupi, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

D V

Vdes gazetari Hysni Syla pasi u godit nga vetura në Mitrovicë

Z H

Arrestohet personi që ishte arratisur dje nga paraburgimi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More