Agjencia Zhurnal.mk.

Policia konfiskon armatim në Gjakovë, arrestohet një person

Policia e Kosovës në fshatin Rogovë të Gjakovës ka arrestuar një person.

 

I njëjti është arrestuar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar një zollë, një gulinov, dhe një pistoletë e kalibrit 7.65 mm.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Vdesin nga COVID-19 nënë e bir nga Zhegra e Gjilanit

D V

Gjenden armë dhe municion në Prilep

D V

Në Ponoshec të Gjakovës, arrestohen katër të dyshuar për posedim të marihuanës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More