Agjencia Zhurnal.mk.

Policia i gjen 32 qese me marihuanë, arrestohet i dyshuari nga Prishtina

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën “1 tetori” në Prishtinë, dje rreth orës 14:15 ka arrestuar një person.

 

I njëjti është arrestuar pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe sekuestruar 32 qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në peshë 34 gram.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje. 

Related posts

MPB gjobit 163 shoferë në Shkup

D V

Dy grupe të qytetarëve të Kumanovës janë grindur fizikisht

Z H

MPB: 67 gjoba për vozitje të shpejtë në autostradën Kumanovë – Shkup – Veles

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More