Agjencia Zhurnal.mk.

Policia e Krimeve Ekonomike me operacion në rajonin e Prishtinës, ka të arrestuar

Lufta kundër krimeve ekonomike dhe korrupsionit, Policia e Kosovës ndërmerr aksion në rajonin e Prishtinës

 

Hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, në orët e mbrëmjes kanë nisur një operacion policor në rajonin e Prishtinës.

Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë rajonale për Prishtinë Bajram Krasniqi.

“Mund të konfirmojmë se Policia e Kosovës, konkretisht hetuesit policorë të Drejtorisë për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, janë duke e realizuar një operacion policor në rajonin e Prishtinës. Pas përfundimit të operacionit policor do të ketë informata shtesë rreth asaj se kush ka qenë cak i operacionit”, tha Krasniqi.

Krasniqi nuk ka konfirmuar nëse gjatë këtij operacioni policor ka persona të arrestuar, teksa ka shtuar se aksioni është ende duke u zhvilluar.

Related posts

Zhduket një vajzë në Prizren

D V

Vdes një grua në institutin special në Shtime

D V

Lidhet me litarë skaj rrugës, ia grabisin në qese najloni me para

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More