Agjencia Zhurnal.mk.

Poem Blu sapo tha fjalën e parë!

Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës u bë “VIP” ende pa ardhur në jetë. Të gjithë flisnin për shtatzëninë e Sarës dhe për faktin që ajo dhe Ledri do të bëheshin prindër për herë të parë.

 

Madje, sapo lindi, e vogla e cila mori emrin më të veçantë, Poem Blu, u bë me një llogari personale në Instagram.

Tashmë, ajo numëron mijëra ndjekës në llogarinë e saj, ku prindërit i ndajnë pozat më të lezetshme. Jo vetëm prindërit, por thuajse çdokush që e takon publikon ndonjë shkrepje me të voglën.

Poem po rritet dita ditës dhe duket se tashmë ka thënë edhe fjalën e saj të parë. Po vrisni mendjen cila është ajo?

Epo, duhet të dini që babi Ledri ndihet shumë krenar sepse Poem thërriti “baba”. Kështu tregon edhe video e publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Related posts

Bebe Rexha përkrah boksierin shqiptar, Reshat Mati për meçin e radhës

D V

Kida, Ledri e Butrinti e ‘djegin’ bashkë, publikojnë ‘Dale’

D V

Evi Reçi sjell imazhe atraktive nga pushimet në jug

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More