Agjencia Zhurnal.mk.

Po shkëlqen te Drita, Muharrem Jashari: I lumtur që jam pjesë e kësaj familje

Transferimi i ri i Dritës po del të jetë ndër ‘goditjet’ më të qëlluara në vitet e fundit në futbollin kosovar, pasi 10-shi i ri i bardhekaltërve ka tejkaluar çdo pritshmëri me performancat e tij, shkruan Gazeta Olle.

Mesfushori është mbushur me lavdata nga “Intelektualët”, por edhe nga futbolldashësit.

Jashari ka reaguar përmes një postimi në rrjete sociale, duke treguar se ndihet i lumtur që është pjesë e nënkampionit të Kosovës.

“Shumë i lumtur që jam pjesë e kesaj familje.FC DRITA”, ka shkruar ai.
Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona

Gjilanasit u eleminuan mbrëmë nga Liga e Konferencës, megjithatë u treguan të jashtëzakonshëm ndaj gjigantit holandez, Feyenoord.

Pas barazimit 0-0 në Prishtinë, bardhekaltrit u mposhtën 3-2 në Rotterdam, duke pranuar gol në minutën e fundit të ndeshjes dhe duke e humbur epërsinë prej 1-2 të pjesës së parë. /Gazeta Olle/

Related posts

Mickovsi dje është takuar me Gashin, nesër do të takohet me Selën

I Z

Industria ushqimore, presim çmimet e korrjeve të reja, ka pasiguri

Xh M

Ministrja Petrovska në Londër në takim me ministrin britanik të Mbrojtjes, Ben Valas

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More