Agjencia Zhurnal.mk.

Po përballen me lëndime serioze, Rahoveci intervenon duke transferuar një futbollist

Ky përforcim vjen si intervenim pasi klubi është përballuar me disa lëndime, shkruan Gazeta Olle.

“Pas disa lëndimeve serioze të lojtarëve, klubi intervenoj me transferimin e Emre Deger”, thuhet në njoftim.

Vreshtarët pas shtatë xhirove të para në Ligën e Parë, pozicionohen në vendin e gjashtë me nëntë pikë. /Gazeta Olle/

Related posts

Dy ndeshje derbi u zhvilluan në Ligën e Parë, këto janë rezultatet

Redaksia

Kuvendi sot vazhdon seancën e 75 të

Z.H

Kovaçevski – Koja: Është i madh kontributi i OSBE-së në procesin e reformave dhe demokratizimit në shoqërinë maqedonase

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More