Agjencia Zhurnal.mk.

Po kultivonte kanabis në shtëpinë e tij, prishtinasi lajmërohet vetë në polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person i dyshuar ka njoftuar në polici se në shtëpinë e tij ka kultivuar disa bimë narkotike.

 

Njësit përkatëse policore në vendi ngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar: pesë bimë narkotike të llojit kanabis me gjatësi 5-90cm, një grinder dhe dy paketime me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Related posts

Aksident në autostradë mes dy kamionëve, dy shoferët të lënduar

D V

Një femër dhunohet seksualisht nga dy burra në Mitrovicën e Veriut

D V

Tjetër aksident me fatalitet në rrugët e Kosovës, vdes një person në afërsi të Suharekës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More