Agjencia Zhurnal.mk.

Plas te BDI-ja, kërkojnë llogari nga Artan Grubi

Shkup, 2 Nëntor – Ish zv/drejtori i Doganave nga rradhët e BDI-së Irfan Buci pas humbjes së BDI-së në Zgjedhjet Lokale kërkon llogari të jepet. Sipas asaj që kuptohet nga shkrimi i tij ai kërkon llogari nga Artan Grubi. Ja shkrimi i tij ( e gjeni në fund të tekstit )

 

Përndryshe Artan Grubi i ka bërë shumë obstruksione Teuta Arifit në këto zgjedhje. Ka refuzuar marketingun për promovimin e Teuta Arifit në kampanjë, ka refuzuar biznismenët që kanë desht takim me të, ka refuzuar funksionarët e BDI-së në Tetovë për cdo kërkesë.

Denim i merituar nga populli.Arroganca, injoranca dhe SRMN asnjehere nuk kane qene pjese e BDI-se.Prej neser LLOGARI

Posted by Irfan Buçi on Sunday, October 31, 2021

Related posts

153 raste të reja me covid në Maqedoni, vdesin 13 pacientë

Z H

Komuna e Vrapçishtit bëhet me Brigadë zjarrfikëse

Redaksia

Spasovski në konferencën ministrore për parandalimin dhe hetimin e abuzimin seksual të fëmijëve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More