Agjencia Zhurnal.mk.

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

Në emisionin Goca & Gra Tea mori një buqetë me trëndafila nga i dashuri i ri, ajo foli për marrëdhënien me Beartin ku zbuloi se gjithçka zgjati rreth 5 muaj dhe raporti që kishte me të mund të quhet një lidhje.

 

Por u duk se nga ana tjetër ish-konkurrenti nuk e priti aspak mirë këtë gjë, që Tea e ka përmendur pas kaq shumë kohësh dhe bëri një postim në Instagram që ka habitur të gjithë.

“My name isn’t a dick, so keep it outta your mouth.”, shkroi Bearti duke kaluar kështu në ofendime.

Por pas këtij ofendimi, ishte e pritshme të reagon te edhe Tea dhe afterparty.al ka siguruar postimin e ish-konkurrentes i cili tashmë është fshirë, por ju mund ta shihni më poshtë.

“Ndonjëherë një mashkull lëndon të gjitha vajzat që bëhen pjesë e jetës së tij, pasi shpirti i tij binjak është një mashkull”, thuhet në postimin drejtuar Beartit.

Related posts

Këngëtarja e “Little Mix” Jade Thirlwall synon karrierë ‘solo’, në bisedime me kompaninë diskografike të Ed Sheeran dhe Rita Ora

D V

Kate Moss dhe vajza Lila, 18 vjeç, ecin në të njëjtën pistë në Javën e Modës në Milano

D V

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi nxjerr në dritë të tjera prapaskena të “Për’puthen”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More