Agjencia Zhurnal.mk.

Plaka që u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në Strumicë, rezulton të jetë ngulfatur

Strumicë, 23 janar – Gruaja plakë 83 vjeçare M.B e cila para tre ditëve u gjet e vdekur në shtëpinë e saj në rrugën “Dimitar Cvetinov”, rezulton të jetë mbytur nga dikush, informon Zhurnal.

Informatat e para nga PTHP Strumicë flasin se pas autopsisë së realizuar, dyshohet se arsyeja për vdekjen e saj ka qenë forcë e jashtme, respektivisht, ajo është ngulfatur.

Nga Prokuroria nuk japin detaje më tepër në interes të hetimit. Shtojnë se po punohet në zbardhjen e rastit dhe zbulimin e autorit.

Përndryshe, trupi i pajetë i plakës e cila ka jetuar e vetme, u gjet të premten pasdite nga anëtarë të afërt të familjes, të cilët kanë thirrë ndihmën e shpejtë, e nga atje e kanë informuar dhe policinë./Zhurnal.mk

Related posts

Një delegacion i Kuvendit në Sesionin dimëror të APKE-së në Strasburg

Z.H

Energji elektrike për 5.500 amvisëri nga centrali i ri diellor në Amzabegovë

Z.H

Me shtatë emigrantë të paligjshëm në furgon, arrestohen dy shtetas, në kërkim bashkëpunëtori

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More