Agjencia Zhurnal.mk.

Plagosje me thikë në Vlorë, arrestohet autori

Një 55-vjeçar është plagosur me thikë nga një 49 vjeçar në qytetin e Vlorës.

Falë reagimit të shpejtë, policia e Vlorës dhe “Shqiponja” kanë kapur dhe arrestuar autorin.

Mësohet se konflikti ka nisur për motive të dobëta, ndërsa i plagosuri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Blutë” kanë sekuestruar po ashtu edhe mjetin prerës, thikë.

Related posts

Basha në Kongresin Amerikan: Prioritet, lufta kundër korrupsionit dhe krijimi i mundësive për shqiptarët që të mos largohen nga vendi

Xh M

Marrëveshja për emigrantët, Balla: Protokoll me afat 5-vjeçar, shpenzimet i përkasin Italisë. S’do dalin nga strukturat e strehimit

Xh M

Tirana ndez dritat e festave, Veliaj: Mirësi për të gjithë! Ftoni familjarët që t’i kalojnë festat në kryeqytetin tonë

Xh M