Agjencia Zhurnal.mk.

Plagosi vëllezërit në Shkodër për pronën, arrestohet autori

Kapet autori i dyshuar i plagosjes së dy vëllezërve ditën e djeshme në Fshatin e Ri të Shkodrës.

 

Në orët e para të mëngjesit të sotëm u bë e mundur kapja e shtetasit Xhevahir Fikaj, 47-vjeç.

“Ky shtetas dyshohet si autor i plagosjes me armë zjarri të shtetasit I. G., si dhe i plagosjes me sende të forta të shtetasit L. G. pas një konflikti për motive pronësie”, njoftoi policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme. 

Related posts

Policia parandalon kontrabandën në Viti, sekuestron një mijë kilogram duhan

Z H

Humbi jetën në aksidentin tragjik, ky është viktima në Rrugën e Kombit, udhëtonte me djalin

D V

Një person nga Shqipëria vdes në Ohër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More