Agjencia Zhurnal.mk.

Pjesë të Gjorçe Petrovit dhe Karposhit nesër pa rrymë

Shkup, 18 nëntor – Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin elektro-distributiv, nesër pa energji elektrike do të jenë disa pjesë të komunave Gjorçe Petrov dhe Karposh.

 

Prej orës 9:00 deri në orën 13:30 pa rrymë do të jenë shfrytëzuesit e një pjese të rrugës “Vëllezërit Galev” në Komunën Gjorçe Petrov, ndërsa prej orës 9:00 deri në orën 14:00 shfrytëzuesit nga një pjesë e rrugës “Franc Mesesnel” në Komunën Karposh, informojnë nga EVN. 

Related posts

Ivanovska: Anëtarët e Qeverisë, integritetin e tyre ta vendosin në funksion të pozitës

Z H

Spasovski: Deri më tani nuk ka asnjë kallëzim penal për certifikatë të rreme shëndetësore

D V

Ziadin Sela: Deputetët e shumicës votojnë programin për “Open Ballkan” që anashkalon Kosovën

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More