Agjencia Zhurnal.mk.

Pjesë e grupit të drogës në gjimnaze/ Përfundon pas 1 muaji arratia për Arlinda Ramën, e reja kapet në Rinas

Arrestohet në Rinas, sapo u fut në territorin shqiptar, shtetasja Arlinda Rama.

Kjo e fundit ishte shpallur në kërkim nga sektori i narkotikëve në policinë e Tiranës si pjesë e grupi kriminal që shpërndante dhe shiste lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe lokaleve të natës.

Arlinda Rama po kthehej nga jashtë shtetit, pasi ishte larguar një javë para operacionit policor.

Related posts

Qëlluan drejt policisë në pikën kufitare me Kosovën/ SPAK kërkon ‘arrest me burg’ për shtatë shtetasit e huajt

Xh M

Cikloni Mesdhetar afrohet drejt Shqipërisë, çfarë pritet të ndodhë?

Xh M

U vra nga fëmijët, vëllai i jep lamtumirën e fundit 50-vjeçarit në Durrës

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy