Agjencia Zhurnal.mk.

Pikat për ndërrimin e dokumenteve personale në SP “Prolet” dhe sportelet për dhënien e dokumenteve në RTVM dhe Beko do të punojnë edhe të shtunën

Shkup, 14 dhjetor – Pikat për ndërrimin e dokumenteve personale pa terminë në Stacionin policor “Prolet” në Shkup do të punojnë edhe të shtunën nga ora 8 deri në orën 16.

Siç kumton Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), qytetarët të cilët dëshirojnë të bëjnë zëvendësimin e dokumenteve në këtë pikë do mund ta bëjnë atë pa terminë paraprak.

Poashtu të shtunën do të punojnë edhe sportelet për dhënien e dokumenteve të gatshme në objektet në RTVM (nga ora 8 deri në orën 20) dhe Beko (nga ora 8 deri në orën 16).

Related posts

Ambasadorja ukrainase në Shkup: Agresioni rus në Ukrainë, sulm ndaj gjithë botës demokratike

Xh M

Mjekët kërkojnë rritje pagash e pacientët shërbime

Xh M

Dallimet në paga, rritet numri i punëtorëve me pagë minimale, Sektori IT kryeson me pagë më të lartë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy