Agjencia Zhurnal.mk.

Pikat për konsumatorë të EMV-së punojnë me orar të rregullt të punës

Shkup, 29 nëntor – Pikat për konsumatorë të EMV Furnizimi me ngrohje sot dhe nesër punojnë me orar të rregullt të punës.

“Edhe krahas mbajtjes së takimit të 30-të ministror të OSBE-së në qytetin e Shkupit, më 29 dhe 30 nëntor të vitit 2023 pikat për konsumatorët e EMV Furnizimi me ngrohje do të punojnë me orar të rregullt pune nga ora 7:30 deri ora 19:00”, informojnë nga EMV Furnizimi me ngrohje SHPKP Shkup.

Related posts

A ju propozua Hungaria për tu arratisur si Gruevski? Meta: Kam respekt, e mori në qafë nepotizmi

Xh M

Azir Aliu: Në numra të deputetëve ne jemi barazi! 13 të VLEN, 15 të BDI-së (VIDEO)

Redaksia

Dimitrievski: ZNAM është opsioni i tretë në bllokun politik maqedonas

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky