Agjencia Zhurnal.mk.

“Pije pak ujë”, thotë Rina teksa nxjerrë në pah të pasmet e formësuara

Rina ka arrit të ketë linja trupore fantastike.

 

Këngëtarja me prejardhje nga Istogu ka vite që është prezente në skenë dhe ka shënuar mjaft suksese në këtë drejtim.

Rina Balaj nuk heziton dita-ditës të sjellë imazhe të ndryshme duke përditësuar profilin e saj në instagram.

https://www.instagram.com/p/CRr1EjDrQbs/?utm_source=ig_web_copy_link

Sot Rina ka postuar disa imazhe duke fokusuar të pasmet e formësuara pas angazhimit të madh që bën në palestër.

“Pije pak ujë” është përshkrimi që ajo iu ka vënë fotografive.

https://www.instagram.com/p/CRtfyeOLbBK/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë, ende nuk ka një javë që ajo ka lansuar këngën e saj të re “Cali”.

Related posts

Rozana Radi: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

D V

Rudina Dembacaj ndanë momente romantike nga Italia me Mark Frrokun

D V

Vesa Luma dhe Big Basta festojnë gjashtëvjetorin e martesës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More