Agjencia Zhurnal.mk.

Petrovska gati për mandatin e dytë: Kam shumë projekte!

Shkup, 26 tetor – Ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska, tha sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 se është gati për mandatin e dytë si ministre e Mbrojtjes.

Ajo tha se ka shumë projekte për të cilat ka hapësirë ​​dhe do të punohet në mandatin e ardhshëm.

Related posts

Ali Ahmeti: Bujar Osmani është kandidati i BDI-së për president të Maqedonisë së Veriut

D V

Bytyqi – Smith: Mbretëria e Bashkuar dhe Maqedonia e Veriut kanë marrëdhënie të shkëlqyera ekonomike dhe potencial të madh për zhvillim

D V

Anulohet seanca e Komisionit të Kuvendit për çështje ekonomike për ligjet për projekte strategjike në energjetikë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy