Agjencia Zhurnal.mk.

Pesë gola të shënuar në miqësoren ndërmjet A&N dhe Besës

Sot është zhvilluar ndeshje kontrolluese ndërmjet dy skuadrave nga Liga e Parë, A&N dhe Besa.

Në miqësoren e luajtur në stadiumin “Boka” në Korishë, u shënuan plot pesë gola.

 

Skuadra pejane doli fituese me rezultat bindës 1-4.

Besa që në pjesën e parë ishte dominuese, duke i mbyll 45 minutat me epërsi 3-0.

Përkundër triumfit në miqësore, kuqebardhët i pret luftë e vështirë për mbijetesë në stinorin pranveror në Ligën e Parë. /Gazeta Olle/

 

Related posts

“Iu pëlqyen edhe futbollistëve të Feyenoordit”, Dragusha dhe Sermaxhaj me deklarate epike për Intelektualët

Redaksia

PE: Tani ka 100 arsye për hapjen e negociatave të Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë që nesër

D V

Bërnabiq-Petkov: Është jashtëzakonisht e rëndësishme të shohim përparim në integrimin evropian të miqve tanë nga Maqedonia e Veriut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More